0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Женски обичен Ноќта на вештерките кардиган есен со долг ракав 3Д класичен блуза дами гроздобер отворена предна јакна палто врвови

Женски обичен Ноќта на вештерките кардиган есен со долг ракав 3Д класичен блуза дами гроздобер отворена предна јакна палто врвови

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Стил : Обичен, Модна сезона : Есен /зимски стил : Обичен /моден пакет Содржина : 1x Womenенски кардиган [Карактеристики] : Овој женски фустан дефинитивно ќе ве одржува утеха во текот на целиот ден! Ткаенината се чувствува многу добро, ткаенината е мека, дише и погодна за целодневно носење. Повод : Совршени слатки кошули се одлични за работа, плажа, канцеларија, Божиќ, патување, одмор, одмор, забава, клуб и датира. Направени во САД или увезени. - The Saurus (ве молам игнорирајте) - Божиќни жени кардигани со долги ракави Cance Cardigan Mini Fuse Women Wey Tie Dye Cardigan Zip Up Women Tunic Топ палто Cardigan Crowneck Count Смешни врвови за жени плус големина 3/ 4 врвови за ракави за жени плус големина Елегантни врвови за жени плус големина за врвови за забави за жени плус големина секси врвови за жени модни модни екипи кардигани кардигани за тинејџерски девојки женски кардигани симпатични кардигани графички кардиганции вратоврска боја кардигани за жени кошули врвови палто џемпери за жени Ноќта на век Денот на мајката Црн петок Понеделник Големина : Мала боја : Црвените промоции можат да варираат во зависност од големината/бојата. Материјал : Полиестер, памук, изработен од лесен материјал за пулвер, меки и пријателски за кожата, модните кардигани за жени се дишат удобно за носење, ве одржува топло и удобно во текот на денот. Повод : Совршени слатки кошули се одлични за работа, плажа, канцеларија, Божиќ, патување, одмор, одмор, забава, клуб и датира. Сите натпревари : Овој женски зимски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, дневно носење, костум за сите сезони. Функција : Единствената истегната, измислица ве одржува свежа во зима, и топла во зима, нудејќи совршен избалансиран палто или кардиган што можете да го најдете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат