0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ГАРДЕРОБА Соблекувална, Фитинг Соба Облека Продавница Фитинг Соба, Слетување Дисплеј Решетката, Шкафче Соба Завеса, Едноставна Соблекувална, Соблекувалната За Тр?

ГАРДЕРОБА Соблекувална, Фитинг Соба Облека Продавница Фитинг Соба, Слетување Дисплеј Решетката, Шкафче Соба Завеса, Едноставна

DEN 396.80
Достапно за нарачка

Залиха

?Може да ја заштити приватноста, широко е пофален за употреба во сцената на снимање!Голем успех во различни сцени како што се настани,слободно време,изложбени сали и продавници!. ?Ако имате какви било прашања или прашања,слободно контактирајте ја услугата за клиенти,со задоволство ќе ви помогнеме,вашата доверба е наша потрага. ?Материјал : Висококвалитетна челична цевка,стабилна рамка,стандардни хардверски додатоци,процес на заварување,не е лесен за деформација, отпорен на абење и издржлив. ?големина : 85 Х 85 Х 200см, 100 Х 85 Х 200см, 100 Х 100 Х 200см. ?Карактеристики : Голем простор капацитет, Лесен за инсталирање и користење со доверба,Вградена закачалка,погодно да ја обесувате облеката кога менувате облека. ????????????Пространиот простор ви овозможува лесно да ја менувате облеката и лесно да носите облека.погоден за продавници за облека,трговски центри,канцеларии итн.Спецификација : Име На Производ : Фитинг Цимер : Висококвалитетна челична цевка : 85 Х 85 Х 200см,100 Х 85 Х 200см,100 Х 100 Х 200смкарактеристики : Цврста структура, сите компоненти и загради ја прават опремата не е лесна за тресење и оштетување при транспорт и употреба,мазна кука за дигалка,флексибилна,лесна за влечење,лесна за нас.Содржина на пакетот : завеса за Затемнување x 1 метална рамка x 1 Метална кука и јамка ● Услуга : ●ние Сме посветени да го заштитиме квалитетот на мрежата и услугата за клиенти●затоа кликнете на копчето "Додај Во Кошничка"!●Имаме многу слични топли производи, ве молиме кликнете за да влезете во нашата продавница, ќе ви го кажеме уникатниот стил и специјалните производи.Ако ви требаат повеќе стилови,ве молиме кликнете на нашите други производи за да ги најдете вашите омилени стилови●време На Испорака : 10-15 работни дена,Период на Враќање 30 дена,Директна продажба од страна на производителите.●Ако сте задоволни со нашиот производ,ве молиме оставете ги вашите вистински повратни информации.●Ако сеуште не можете да добиете 30 дена Соблекувална или имате какви било прашања во врска со производот,можете да ја контактирате нашата услуга за клиенти,вашата доверба е наша потрага.●Рачно мерење на големината На Екраните на Каминот, ќе има грешка од 2-3 СМ, те молам прости ми.Ви благодариме за разбирањето, убав ден!????????????Повратни информации од клиентите за нашите производи : Одличен Менувачки Штанд за Фотосесии, соблекувална од страната на базенот!Цврста ткаенина што не можете да ја видите!Супер Цврст и Добро Изграденмногу убав квалитет!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат