0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Магикпро Пренослив Пароброд за Облека, Облека, Ткаенини Ги Отстранува Брчките За Свежа Облека, Брза Топлина И Автоматско Исклучување, Рачен Патнички Пароброд со Од

Магикпро Пренослив Пароброд за Облека, Облека, Ткаенини Ги Отстранува Брчките За Свежа Облека, Брза Топлина И Автоматско Исклучување,

DEN 479.84
Достапно за нарачка

Залиха

Рачен Отстранувач На Брчки - овој пренослив пароброд за облека се загрева за само 25 секунди и помага брзо да се отстранат брчките од облеката и ткаенините за свеж изглед без набори. Овој пароброд ќе ја дезинфицира и дезинфицира не само вашата облека, туку завеси и драперии, чаршафи, постелнина, тапацир, играчки и многу повеќе. Поддршка За Ткаенина За Сите Намени-Нашата машина за пареа може да се користи на повеќето ткаенини, како што се памук, свила, лен, полиестер, волна, кадифе и други вообичаени мешавини и ткаења. Преносливиот рачен пароброд може да заштеди простор бидејќи не е потребна табла за пеглање. Ова не е само одлично за вашиот дом, туку и одлично за вашето патување. Вклучивме и ткаенина 2 во 1 и четка за влакненца со секоја пареа, за да ви дадеме поголема разноврсност дома или во движење. Единствена Технологија Отпорна На Истекување - електронскиот систем на пумпи ја спречува водата да плука и да се истури! Ова ви овозможува да ја испарите облеката додека виси вертикално или лежи хоризонтално. Безбеден и Лесен За Употреба – паробродот е дизајниран со целосни безбедносни упатства. Системот за автоматско исклучување се активира секогаш кога паробродот е премногу жежок, или нивото на водата е премногу ниско, за да бидете безбедни од секаков вид несреќа. Преносливиот пароброд е сертифициран од Лаборатории За Електрично Тестирање во согласност со северноамериканските безбедносни стандарди. Задоволство-Секој пароброд Магикпро доаѓа со 1-годишна , 30-дневна наплата без проблеми и непобедлива услуга за клиенти за купување без ризик. Доцниш? Со Паробро Магикпро, подготвен за само 25 СЕКУНДИ, можете да ги отстраните дури и најтешките брчки за кратко време и да ја одржувате облеката уредна и свежа. Најдобар подарок за вашето семејство и пријатели!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат