0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Амар Начин На Живот Очила За Читање Бифокална +1.75 Метал Круг Полн Раб 51 мм Црна Унисекс_алацфрпр4882

Амар Начин На Живот Очила За Читање Бифокална +1.75 Метал Круг Полн Раб 51 мм Црна Унисекс_алацфрпр4882

DEN 656.00
Достапно за нарачка

Залиха

Единечниот пакет вклучува спектакл од 1 количина, капак од 1 тврд случај и 2 мазна крпа за бришење леќи, хартија за фактура. Бифокални очила за читање на животниот стил на амар со вид на растојание од горниот објектив нула (обична) зголемување и долна површина на објективот во близина на моќност со опции за избор на зголемување +1,00 до +3,00, објективот со ЛЕЌА против отсјај УВ влакна ви помага да го поправите видот во близина и лесно можете да читате книги весник и мобилен. Овој елегантен и убаво дизајниран спектакл ја штити областа на носот од осип и очи од прашина, Совршен за сите прилики без разлика дали сте во канцеларија, дома или надвор со силни шарки и удобни страни најдобро погоден и за мажи и за жени и ќе ја подобри вашата личност и изглед. Бојата на дизајнот на капакот на куќиштето може да варира. Прекрасно дизајнираната рамка за спектакл со силни шарки и удобни страни погодни и за мажи и за жени , дефинитивно ќе ја подобри вашата личност и изглед. Бојата на дизајнот на капакот на куќиштето може да варира. Совет : Секогаш чистете леќи со крпа за бришење или мека памучна крпа , секогаш носете / отстранувајте очила со двете раце. Единечниот пакет вклучува спектакл од 1 количина, капак од 1 тврд случај и 2 мазна крпа за бришење леќи, хартија за фактура. Пакетот вклучува 1 спектакл во количина, 1 капак на тврда кутија и 2 мазна крпа за бришење леќи за чистење. Сите Големини во мм, Леќа (висина : 40, ширина : 51 ), Рамка (страни : 138 , мост на носот : 18 , материјал : метал , форма : круг полн раб, боја : црна ) за мажи и жени. Карактеристики на објективот : Анти отсјај (чисти очи без светлосни рефлексии), 99% нераскинливи леќи со влакна , јасен вид дење и ноќе, заштита од дигитални зраци, главоболки, својство против напрегање и чешање против очите. Мазната површина на подлогата за носот го спречува вашиот нос од траги и осип ,дизајнот на рамката ги штити вашите очи од прашина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат