0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
МАРЕ АЗУРО Сино Блокирање Очила За Читање Жени Читачи На Компјутери Со Мала Тежина 0 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0 3.5 4.0 5.0 6.0

МАРЕ АЗУРО Сино Блокирање Очила За Читање Жени Читачи На Компјутери Со Мала Тежина 0 1.0 1.25 1.5 1.75 2.0 2.25 2.5 2.75 3.0

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

ГОЛЕМИНА : ШИРИНА На Објективот : 53мм/2,09 инчи; Мост : 18мм/0,71 инчи; Должина На Храмот : 140мм/5,51 инчи; Ширина На Рамката : 141мм/5,55 инчи; Висина На Објективот : 42мм/1,65 инчи. Дамите сина светлина што ги блокираат очилата за читање 1.5 со фанки квадратен дизајн има поголема прецизност, како и против високата енергетска сина светлина од дигиталните екрани (компјутер, телефон, подлога, ТВ, ЛЕР, итн.). СИНА СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ ОЧИЛА ЗА ЧИТАЊЕ : А-Класа Сино блокирање очила за читање 150 жени можат да намалат 100% од синото светло и сјајот на екранот. Подобрете го контрастот, намалете ги хроматските аберации, вратете ги вистинските бои. НЕ грижете се за замор на очите, заматен вид и компјутерска главоболка од часови кои работат на интернет, Подобрување На Подобар Сон, обезбедување на целодневна бариера. ЛЕСНИ КОМПЈУТЕРСКИ ЧИТАЧИ : ултра-лесни дизајнерски очила за читање е симпатичен, модерен и кул модерен стил. Цврстата метална пружинска шарка-флексибилно отворање и затворање, погодно за целата форма на лицето. Јасни леќи за зголемување - лесни за чистење и совршени за читање, игри или уживање во дигитално време во канцеларија или забава, дома, во парк или во кревет!. ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ : КОРИСТЕТЕ го преносливиот шрафцигер три-во-едно за редовно поправање на очилата (еднаш на секои 2 недели) за долгорочно удобно носење, издржливо и не лесно оштетено. Отстранливи очила покриваат и леќа филмови за да се избегнат гребнатини за време на поштата. Разновидниот кабел за очила што виси околу вратот за да избегнете губење и кршење при кршење на работата, готвење, пазарење, одење, плевене. БЕЗ РИЗИК ЗА КУПУВАЊЕ : 1* 1,50 очила за читање, 1*чаши крпа и чанта за очила(во вредност од 3 долари), 1*јаже за Очила(во вредност од 2 долари), 1*шрафцигер За Очила(во вредност од 2 долари), 1 * кутија За Пакување на Брендот како прекрасен подарок. 100% услуга за замена или враќање на средствата, доколку се појави каква било штета на производот, ве молиме контактирајте го тимот ЗА услуги НА МАРЕ АЗУРО за брзо и ефикасно решавање на проблемот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат