0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тијанјези Класичен Гроздобер Авијатичар Очила За Сонце За Жени Мажи Ретро 70 ти Години Со Голема Рамка Очила За Сонце

Тијанјези Класичен Гроздобер Авијатичар Очила За Сонце За Жени Мажи Ретро 70 ти Години Со Голема Рамка Очила За Сонце

DEN 271.68
Достапно за нарачка

Залиха

Пластична рамка. Смола леќа. Не-Поларизирани. 防紫外线涂层 облога. Ширина на објективот : 63 милиметри. Висина на објективот : 54 милиметри. Мост : 20 милиметри. Рака : 143 милиметри. Очилата За Сонце Тијанјеси Користат прилики : производот има одлична ув заштита, што може да го блокира сонцето и да го заштити вашиот за време на возење и патување. Се разбира, може да се користи и како украс за да ве направи блескави во забавите или моделското шоу. Димензии : Висина На Објективот : 54ММ (2,13 инчи)Ширина На Објективот : 63ММ (2,48 инчи)Должина На Храмот : 143 ММ(5,63 инчи)Мост На Носот : 20мм(0,79 инчи)Должина На Рамката : 148мм (5,8 инчи) тоа се годишните очила за сонце што можат да ги носат и мажите и жените. Пакување : Со Пренослива торба за очила, исто така е подготвена за пакување подароци, што ја прави прекрасна, но практична идеја за подароци за пријателите и семејството.Ние служевме на платформата многу години. Дизајн на Тијанјеси : дизајн На Рамка-користејќи го класичниот дизајн на очила за сонце од 70-тите години, овој дизајн е многу популарен меѓу јавноста, рамката е изработена од ацетатни влакна, што го прави помеко и поудобно носењето Овие очила и очила за сонце имаат повеќе функции и квалитети и се удобни за носење. Тежината на . Многу е лесен за носење. Исто така, постојат метални шарки и интегрирани влошки за нос за да ви обезбедат удобност и флексибилност. ●БЕЗВРЕМЕНСКИ МАЖИ, ЖЕНИ-овие очила за сонце се дизајнирани со класични ретро стилски елементи и се најмодерни очила. Очилата за сонце тијанјеси се погодни како женски очила за сонце и машки очила за сонце. Класичните очила за сонце се совршен придружник за возење, риболов, спорт, фестивали, велосипедизам, скијање и пешачење-задолжително за мажи и жени!. Сериозно копаме авијатичари во ретро стил, како што се гледа на познати личности како "И Токму Така.."ѕвезда Сара Џесика Паркер и дизајнер Џена Лионс, како што е наведено Од Жена И Дома. И, исто како и многу други стилови што ги споменавме, авијатичарите се достапни и во редовни рамки — не само очила за сонце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат