0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џонсон Ниво &засилувач; Алатка 7500М Магнетни Структо-Фрлија Торпедо Ниво, 9, Портокал, 1 Ниво

Џонсон Ниво &засилувач; Алатка 7500М Магнетни Структо-Фрлија Торпедо Ниво, 9, Портокал, 1 Ниво

DEN 111.20
Достапно за нарачка

Залиха

НИВО НА ГУМЕНИ РАБОВИ : нивото се одликува со гумен магнетски работен раб што овозможува рачно користење на површината на црниот метал за дополнителна погодност. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : магнетното ниво има непроводлива И некорозивна Структо-Леана Рамка со големо влијание што нема да гребе фино дрво или обоени површини. ИДЕАЛНА АПЛИКАЦИЈА : нивото има Рамка Со V-жлеб што лесно се вклопува на цевката и каналот; што го прави идеален и побрз избор за водоводни задачи. ПАМЕТЕН ДИЗАЈН : нивото на кутијата има прозорец со врвно читање што ја максимизира читливоста; овозможувајќи ви пристап до читање од кој било агол. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : 9 во. Магнетното Ниво На Торпедо Од Структо-Леано Има 3 ампули прочитани за водовод; ниво; и 45°. Овој производ е гордо направен во САД. Опис На производот најдете водовод, ниво и 45 брзо и лесно со 9" Структо-Фрлија Торпедо ниво На Џонсон. Ова ниво е издржливо и удобно, со уникатната Рамка На Џонсон со големо влијание и некорозивна Структо-Актерска Екипа, дизајнирана да издржи дури и најтешка злоупотреба на работното место. Исто така, се одликува со прозорец со врвно читање за практично, лесно гледање. Неговата гума, магнетниот раб, исто така, овозможува удобна употреба без раце на површини од црни метали, додека Рамката На V-жлебот се вклопува на цевката и каналот. Од Производителот Трајни високо влијание пластични обликувани рамка и капаци. 360 степени читање акрилни жолти барел вијали. В-жлеб за канал и цевка и голема вијала со највисоко ниво на читање. Целосна должина, вдлабнат магнетски раб. Најдете измет, ниво и 45° брзо и лесно со Нивото На Торпедо Од 9" На Џонсон. Ова ниво е издржливо и удобно, со уникатната Рамка На Џонсон со големо влијание и некорозивна Структо-Лиена Рамка која беше дизајнирана да го издржи и најтешкото абење и кинење на работното место. Исто така, се одликува со прозорец со врвно читање за практично, лесно гледање, додека Рамката На V-жлебот се вклопува на цевката и каналот. Се однесува на моделите 7500Б-ПОРТОКАЛОВА, 7500М и 7500-ПОРТОКАЛОВА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат