0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Случај За Поттикне Хартија Бела 2018-Заштитни Стп Кожа Случај Со Автоматско Будење / Спиење Функција За Нови Амазон Поттикне Хартија - Симпатична Зајак

Случај За Поттикне Хартија Бела 2018-Заштитни Стп Кожа Случај Со Автоматско Будење / Спиење Функција За Нови Амазон Поттикне

DEN 1001.60
Достапно за нарачка

Залиха

●Компатибилни Модели€Дизајнирани исклучиво за 6" Целосно Нова Поттикне Хартија (10-Та Генерација-2018). Не одговара на уредите За Поттикнување од претходната генерација. ●АВТОМАТСКО БУДЕЊЕ / СПИЕЊЕ ● Разбудете го или ставете го уредот да спие со отворање или затворање на капакот. Интегрираниот магнет гарантира дека капакот е безбедно затворен. Заштеда на енергија за подолго време на читање. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа ја Прави Вашата Хартија За Поттикнувањебела многу убава уникатна заштита украсете го вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ●100% Задоволство И Враќање На Средствата Доколку е потребно, слободно контактирајте не. Сите прашања може да се одговорат преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Известување : Компатибилен за 6" Сите Нови Поттикне Хартија (10-Та Генерација-2018). Пакетот Вклучува : 1 x Поттикне Хартија Бела Случај.Технологија за дигитално Печатење : Во Споредба со традиционалното печатење и печатење на процесот на боење, може да му овозможи на куќиштето да постигне посложен и живописен ефект на печатење на шаблони достапен во различни светли и забавни бои. Вашиот идеален партнер за разгорување хартија.Одлична Заштита : надворешна кожа од стп и внатрешност од микрофибер го штитат вашиот уред за поттикнување од нула и прашина.Лесен случај му дава на вашиот уред максимална заштита без додавање на дополнителен дел.Ставете го во вашата торба и можете да уживате во читањето во секое време и насекаде.Имате прашања? Контактирајте не 1.Дали функционира функцијата За Автоматско будење/спиење?Да, функцијата за автоматско будење/спиење работи одлично.2.Како да знам кој модел и генерација е Мојот е-читач?Одете во Поставки/Опции На Уредот/Модел На Уред.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат