0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тенок Кас За Поттикне Хартија Бела 5/6/7 Генерација Пред 2018 Година - Со Автоматско Спиење/Будење-Млеко

Тенок Кас За Поттикне Хартија Бела 5/6/7 Генерација Пред 2018 Година - Со Автоматско Спиење/Будење-Млеко

DEN 435.68
Достапно за нарачка

Залиха

❀Компатибилност ❀- нашите Кутии За Поттикнување одговараат на речиси сите Модели На Поттикнување. Најдете го вашиот модел во опциите. Ако не знаете како да изберете, ве молиме контактирајте ме!. ❀ Прецизни Отвори ❀-Пристап до сите карактеристики и контроли. Поддржува Поттикне Хартијабела Потпис Издание безжично полнење со Приклучок За Безжично Полнење. ❀ Автоматско Спиење/Будење ❀ - Паметниот капак поддржува автоматско будење или ставање на вашата нова хартија за поттикнување да спие кога ќе го отворите или затворите капакот. Интегрираниот магнет силно апсорбира и го одржува уредот безбедно затворен. ❀ Лесен-Лесен за инсталирање И отстранување ❀ - Ултра тенок и ултра лесен издание. Заштитете го вашиот уред без додавање на непотребни рефус или тежина. Целосен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето од Вашата Хартија За Поттикнување. ❀ Замислена Идеја За Подарок За Читателите ❀ - Нашата покритие За Хартија За Поттикнување е паметен избор за подарок за секој што сака да чита, особено за патниците кои никогаш не ги оставаат своите дигитални книги зад себе.Земете еден за пријатели или најблиски кои користат Читач На Поттикне. СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ Материјал : СТП + Компјутер Задниот Капак + Микрофибер Поставата. Производ Применлив : Поттикне Е-читач. Компатибилни Модели : Paperwhite 10-ти 2018 Изданија Kindle 10-Ти Генерал 2019 Објавен Kindle 7-ми Генерал, 2014 Изданија Kindle Paperwhite 2012-2017 Поттикне Хартија 11-Ти Генерал(2021 порака) Поттикне 8-Та Генерација 2016 КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Автоматско спиење/будење, стоечко читање. Водоотпорен, Отпорен на Прашина и отпорен на гребење. Ултра Тенок И Лесен, Удобен Зафат. Целосен дизајн на рабови, Отпорен На Удари и доказ за пад. Издржлив и перат. Совршено одговара на обликот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат