0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Panduit F92ELLNNM002 LC Лепенка Жици

Panduit F92ELLNNM002 LC Лепенка Жици

DEN 561.28
Достапно за нарачка

Залиха

Димензии на пакетот : 1,5 H x 5,0 L x 9,5 W (инчи). Оптички влакна лепенка кабел. Тежина на пакетот : 0,07 фунти. Земја На Потекло : Романија. 2 ВЛАКНА OS2 кабел за лепенка, низок чад нула халоген (LSZH) оценет, LC дуплекс до LC дуплекс со кабел со јакна од 16мм, Std IL 2 метри многу е лесен за употреба и Се Произведува Во Земјата : Романија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат