0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Обурн Тигри Војна Орел Држава Облик Метал Божиќ Украс

Обурн Тигри Војна Орел Држава Облик Метал Божиќ Украс

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

Цврст Украс За Одмор Од Легура На Цинк (Тежи прибл. 2 мл). Убаво врежано/гравирано училишно лого во центарот на дизајнот. Живописни Училишни Бои. Мери Приближно 3 "х 0,2" х 1,8 " со јамка за закачување. Официјално Лиценциран Колегиум Производ. прославете го вашиот училишен дух оваа празнична сезона со овој официјално лиценциран Обурн Тигри Воен Орел Државен Метален Божиќен Украс! Изработен е од метал со автентична тимска графика врежана/врежана. Ова е прекрасен додаток во вашиот дом или канцеларија што ќе им даде до знаење на вашите посетители дека сте вистински обожавател!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат