0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2 Парчиња Сад За Вода За Храна За Зајаци, Сад За Слив За Пластична Храна Од Заморчиња, Шиншила Виси Пренослив Сад За Хранење

2 Парчиња Сад За Вода За Храна За Зајаци, Сад За Слив За Пластична Храна Од Заморчиња, Шиншила Виси Пренослив Сад За Хранење

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Изработен од висококвалитетни пластични материјали, стабилен и издржлив, безбеден за домашни миленици. Дизајн : нти-паѓање засилен дизајн на кука, го олеснуваат инсталирањето во кафези и лесно се склопуваат кога не се користат. Апликација : одличен подарок за зајак, зајаче, заморче, шиншила, стаорец и други миленичиња. Карактеристика : Лесни за чистење, малите сини и розови чинии се многу слатки и можат да се користат одделно за различни миленичиња според класификацијата на боите. Обезбедување квалитет, Доколку имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро. 2 Спакувајте Фидер За Зајаци Со Кука,Сад За Храна За Зајаци, Сад За Пластична Храна За Заморчиња, Сад За Вода За Зајаче, Пренослив Сад За Хранење Со Шиншила Карактеристика : Лесен за чистење, малите сини и розови чинии се многу слатки и можат да се користат одделно за различни миленичиња според класификацијата на боите. ГОЛЕМИНА : Секој сад Околу 5,6"Л х 4"В х 1,9"Х. Вклучен Пакет : 1 Еез Розови Чинии 1 Еез Сини Чинии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат