0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Nillight 5PCS Килибар Тркалезна Приколка Led Маркер Дозвола Светлина 4 LED Рамна Монтажа со Приклучок Grommet Pigtail Хардвер За ПРИКОЛКА КАМИОН RV, 2 Години Гаранција

Nillight 5PCS Килибар Тркалезна Приколка Led Маркер Дозвола Светлина 4 LED Рамна Монтажа со Приклучок Grommet Pigtail Хардвер

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Осветленост и Безбедност : секоја светлина користи 4 ПАРЧИЊА квалитет Доведува до излез одлична силна светлина. Исто така, усвојте специјално дизајнирана поликарбонатна леќа за да ја рефлектира директната светлина на грбот, да обезбеди подобра видливост и безбедност ноќе. Функции за осветлување : Може да послужи и како рефлекторска страна маркер светлина и рефлекторска светлина предводена од клиренс светлина за побезбедно возење. Едноставна Инсталација : Само монтирајте ја шипката прво на претходно исечените или постоечките дупки, поп во светлата на маркерот, а потоа поврзете се со напојувањето за да работи. 2 Приклучок жица олово : ЖИЦА мерач 22 AWG, бела жица на земјата, црна жица ДО 12v опашка светлина жица. Широки Апликации : може широко да се користат на секој тежок камион,пикап, камион,приколка,Трактор,Депонија,Автобуси,Комбиња,R итн. Трејлер ПРЕДВОДЕНА Од Маркер Дозвола Светлина. Трејлер ПРЕДВОДЕНА Од Маркер Дозвола Светлина. Спецификации : Вкупна димензија : 2.6 "во Дијаметар светлосна димензија : 1.8" во Дијаметар големина На Дупка : 2.2 " ВО ДИЈАМЕТАР ПРЕДВОДЕНА КОЛИЧИНА : 4 ПАРЧИЊА Секоја Светлина ПРЕДВОДЕНА Боја : Килибар Работен Напон : 12v dc водоотпорна стапка : Ip65 Пакет Вклучуваат : 5 ПАРЧИЊА КИЛИБАР КРУГ LED Маркер Светла Дизајниран со grommet рамна монтирани. Може да се користи и како рефлекторска страна маркер светлина и рефлекторска светлина led клиренс светлина за побезбедно возење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат