0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
VXB бренд Јапонија MJC-55CS-EWH 11мм до 32мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 32мм Должина на спојувањето: 78 спојување Надворешен д?

VXB бренд Јапонија MJC-55CS-EWH 11мм до 32мм Флексибилно спојување на типот на вилицата на вилицата ДОГОВОР 2 Дијаметар: 32мм

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 11мм. Спојување со 2 дијаметар : 32мм. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 11мм. Спојување со 2 дијаметар : 32мм. Должина на спојување : 78. Спојување на надворешниот дијаметар : 55. 7-15 дена испорака. VXB бренд, NBK Јапонија MJC-55 CS-EWH 11mm до 32 MMJAW-тип флексибилен Couplingnbk Јапонија MJC-55 CS-EWH 11mm до 32мм флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА ОБЕЗБЕДУВАЕ НА 1 ДИАМЕТЕР : 11m MCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 32mmcoupling должина : 78 Coupling Надворешен дијаметар : 55material : Не'рѓосувачкиот е флексен спојка од типот на вилица. непречено.екселентна флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и извртување на вибрациите. До 32мм Флексибилен спојка од типот на вилицата, Coupling MJC-55 CS-EWH-11mm-32mm.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат