0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Слободен Врежан Име, Кориснички Padfolio Crossbody, Зелена Вегетаријанска Кожа A4 Клипборд Портфолио, Актовка Pinfolio Со Рачка&засилувач;Слушалки Торба, Подарок За Жени/Мажи, П?

Слободен Врежан Име, Кориснички Padfolio Crossbody, Зелена Вегетаријанска Кожа A4 Клипборд Портфолио, Актовка Pinfolio Со Рачка&засилувач;Слушалки

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

ЈКК патентите обезбедуваат сигурност : знаеме дека безбедноста на вашата дигитална и хартиена содржина е важна за вас. Оваа актовка има уредни цврсти шевови и најквалитетен ПАТЕНТ ЈКК. Подобра заштита за вашите важни датотеки и уреди. Ако сакате гравирање на име, пополнете го вашето име во количката. Ако сакате гравирање на логото, изберете ја опцијата" Лого " прилагоден тип и испратете ни ја датотеката со логото. Ве молиме запомнете : Ако поставите прилагодена нарачка на логото, но не ни испратите датотека со лого, ние ќе ве контактираме преку системот за пошта на с. Ако сеуште не добиеме одговор по 3 дена, ќе ви испратиме папка без гравирање на логото. Ние нудиме бесплатна услуга за гравирање на името, која ќе биде уникатен подарок за себе, вашите пријатели, вашите дипломирани деца и вашиот шеф.Ве молиме кликнете на копчето" Прилагоди Сега " за да поставите сопствена нарачка. СОВРШЕН ПОДАРОК : ова е совршен подарок за сопруг, татко и дечко за Денот на Вљубените, Денот На Таткото, Божиќ, Денот на Благодарноста и многу повеќе. Овој подарок е практичен и луксузен, а според податоците, мажите се навистина задоволни од нашиот бренд на актовки. ЈКК патентите обезбедуваат сигурност : знаеме дека безбедноста на вашата дигитална и хартиена содржина е важна за вас. Оваа актовка има уредни цврсти шевови и најквалитетен ПАТЕНТ ЈКК. Подобра заштита за вашите важни датотеки и уреди. Ако сакате гравирање на име, пополнете го вашето име во количката. Ако сакате гравирање на логото, изберете ја опцијата" Лого " прилагоден тип и испратете ни ја датотеката со логото. Ве молиме запомнете : Ако поставите прилагодена нарачка на логото, но не ни испратите датотека со лого, ние ќе ве контактираме преку системот за пошта на с. Ако сеуште не добиеме одговор по 3 дена, ќе ви испратиме папка без гравирање на логото. Ние нудиме бесплатна услуга за гравирање на името, која ќе биде уникатен подарок за себе, вашите пријатели, вашите дипломирани деца и вашиот шеф.Ве молиме кликнете на копчето" Прилагоди Сега " за да поставите сопствена нарачка. СОВРШЕН ПОДАРОК : ова е совршен подарок за сопруг, татко и дечко за Денот на Вљубените, Денот На Таткото, Божиќ, Денот на Благодарноста и многу повеќе. Овој подарок е практичен и луксузен, а според податоците, мажите се навистина задоволни од нашиот бренд на актовки. Нашата папка за портфолио е рачно изработена од кожна површина со полно зрно" луд коњ " исончано масло исончано leather.It издржлив, силен и секако дава уникатен изглед и чувство што комбинира луксуз и антички допир. кога ќе се изгребат или тријат, природната боја на кожата ја менува својата нијанса што дава антички, гроздобер изглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат