0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лента Логика #291 Индустриска Лента Јасно 2 х 55 Двор

Лента Логика 291 Индустриска Лента Јасно 2 х 55 Двор

DEN 867.20
Достапно за нарачка

Залиха

Одлична јасност. Акрилното лепило ја задржува својата јасност во долги временски периоди. Нема жолто. Цврстина на истегнување 25 килограми на инч ширина. Опсег на температура на примена 32° - 140° F. Силното лепило добро се држи за рециклирани брановидни. 2 " х 55 Двор Јасна Лента Логика #291 Индустриска Лента (36 Ролна/Футрола) Акрилната лента е најдобра за долгорочно складирање кога е важен рокот на траење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат