0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Фомиес Домашен Декор Закачалки За Здолништа Обложени Закачалки 4 парчиња Сатенски Закачалки Закачалки За Рамо Закачалки Без Палто Закачалки За Џемпери Со Блуза За

Фомиес Домашен Декор Закачалки За Здолништа Обложени Закачалки 4 парчиња Сатенски Закачалки Закачалки За Рамо Закачалки Без

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Поместени Закачалки, Едноставен стилски дизајн, елегантен и моден изглед, закачалката е разноврсна и практична. Поместени Закачалки, оваа мулти закачалка организира кошули, блузи, здолништа, палта, џемпери, дуксери, дебели тексас јакни и многу повеќе. Поместени Закачалки, обложени со сунѓер и завиткани со крпа, овие закачалки се мазни и нема да ви ја изгребат облеката. Поместени Закачалки, Овие закачалки се направени од врвен материјал, не се лесни за деформација и не се лесни за оштетување. Поместени Закачалки, елегантната закачалка со декор на лак може да биде за виси партиски фустан, нежен и исклучителен. Поместени Закачалки, Едноставен стилски дизајн, елегантен и моден изглед, закачалката е разноврсна и практична. Поместени Закачалки, оваа мулти закачалка организира кошули, блузи, здолништа, палта, џемпери, дуксери, дебели тексас јакни и многу повеќе. Поместени Закачалки, обложени со сунѓер и завиткани со крпа, овие закачалки се мазни и нема да ви ја изгребат облеката. Поместени Закачалки, Овие закачалки се направени од врвен материјал, не се лесни за деформација и не се лесни за оштетување. Поместени Закачалки, елегантната закачалка со декор на лак може да биде за виси партиски фустан, нежен и исклучителен. Опис4 парчиња Фустан Закачалки За Сунѓер Сунѓер Закачалки За Облека Закачалки За Домашен Хотелкарактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано, - Материјал : Ткаенина, метал, - Големина : 38,00Х11, 50Х 3,50 см/14,93 Х4, 52Х1, 38ин, Пакет, Вклучувајќи 4х закачалки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат