0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Викторија Сикрет Наспроти Него Платина 3.4 мл Келн

Викторија Сикрет Наспроти Него Платина 3.4 мл Келн

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Мирисни ноти на пиперка сечуан, дабова мов и виолетова лист. Парфемот Е нашата најконцентрирана, чиста верзија на мирисот. Слој на врвот на појавување Наспроти Него Платина Лосион за долготраен мирис искуство. Тип на мирис : Ароматичен Дрвенест. 100 мл/3.4 мл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат