0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Моето Дневно Куче Со Канџа Коска Кожа Држач За Пасош Покритие Случај Заштитник

Моето Дневно Куче Со Канџа Коска Кожа Држач За Пасош Покритие Случај Заштитник

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 5,51 х 3,94 инчи. Материјал : Кожа, водоотпорен, еден пасош носителот слот. Лесен тенок дизајн, додавајќи без непотребни рефус или тежина. Го штити вашиот пасош од расипување. Прави совршен подарок за секоја пригода. Големина : 5,51 х 3,94 инчи / 14 х 10 См Материјал : Кожа еден носителот пасош слот Прави совршен подарок за еден патник!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат