0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Машки чевли за мажи во Мизуно

Машки чевли за мажи во Мизуно

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Гума ѓон. Мизуно енергетска пена за меко амортизирање и високо враќање на енергијата. Мизуно бран комбинира амортизирање и стабилност, поддржувајќи го погонскиот погон и испорачува непречено возење. Панели за поддршка поставени на страните на горниот дел за подобрување на средната нога. Гума ѓон. Мизуно енергетска пена за меко амортизирање и високо враќање на енергијата. Мизуно бран комбинира амортизирање и стабилност, поддржувајќи го погонскиот погон и испорачува непречено возење. Панели за поддршка поставени на страните на горниот дел за подобрување на средната нога. Новиот бран Ultima 13 дава подобрено чувство на погон. Со Mizuno Enerzy Fonam Top Midsole, таа обезбедува лесна амортизација и враќање на енергијата. Мизуно бранот непречено ве поддржува додека трчате со својата амортизација и стабилност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат