0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Heyingying525135 Канцелариски Налепници Слатки Налепници За Дневник За Животни Налепници За Награда За Деца За Украсување Бележници Јасно Печатење

Heyingying525135 Канцелариски Налепници Слатки Налепници За Дневник За Животни Налепници За Награда За Деца За Украсување Бележници

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

1. Совршен за детски награди, благодарам, свадбени подароци, годишнини, родендени, празници, забави, сопственици на мали бизниси и бутици. 2. Украсете на пликови, хартиени крпи, кеси, кутии, торби за торта, итн. 3. Користете трајно лепило за да ја залепите хартијата за етикети на повеќето површини. Оваа налепница го прави специјалниот подарок што го правите сами сладок. Име на производ : Канцелариски Материјал Налепница : бела хартија : 25мм / 1инч круг8 дизајни печатени пакетот вклучува : 500 парчиња по ролна вашето признание е нашата најголема добивка.Среќен шопинг!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат