0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Баркер Среќни Шепи На Црвена Водоотпорна Премиум Пелена За Кучиња, XL, Без Дупка За Опашка - Направена ВО САД

Баркер Среќни Шепи На Црвена Водоотпорна Премиум Пелена За Кучиња, XL, Без Дупка За Опашка - Направена ВО САД

DEN 1479.84
Достапно за нарачка

Залиха

Совршено и за машки и за женски кучиња со возбудливо мокрење, инконтинентни постари кучиња, обележување на машки кучиња, женски кучиња во топлина. Големина XL Одговара Половината 22-30 во. Лесно се става со прилагодливи јазичиња за кука и јамка за одлично прилагодено вклопување. Достапно во уникатен отпечаток од ткаенина за вашето стилско куче. Проверете Barkertime за повеќе опции и отпечатоци. Повеќе слоеви на заштита : 100% водоотпорна ткаенина однадвор за целосна заштита од истекување, супер-мека внатрешна обвивка што брзо ја отстранува течноста и до 3 слоја супер апсорбирачки материјали (10x апсорпција од тежината) за најголема апсорпција. Нема да добиете ваква заштита и квалитет од други пелени за кучиња на пазарот. Ако вашето домашно милениче не е навикнато да носи пелени, земете трегери За пелени За Време На Лаење. Дизајниран И Рачно Изработен Од Баркертајм во Плажата Хантингтон, Калифорнија сад. Совршено рачно изработени пелени и за машки и за женски кучиња со проблеми со инконтиненција, возбудливо мокрење, машко обележување и женски кучиња во топлина. Секоја пелена е смислено дизајнирана со повеќе слоеви на заштита, што ви дава мир на умот и удобност на вашето домашно милениче за време на "неуредни" времиња?. Достапно во стотици отпечатоци и дизајни за вашето стилско бебе.Водич за големина За Пелени Кучки : ве Молиме одете нагоре една големина ако вашето куче е помеѓу големини. Подолу се Дадени Мерења На Половината за секоја големина : Големина XS : 9-12 Во Големина S : 12-15 Во Големина M : 15-18 Во Големина L : 18-22 Во Големина XL : 22-30 ВО Големина XXL : 30-43 Во Проверете Barkertime за повеќе опции за домашни миленици пелени, инконтиненција производи, миленичиња модни предмети и други додатоци направени во САД.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат