0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Изида Женски Облак Прашина

Изида Женски Облак Прашина

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Еластична. Затворање на патент. Снимена конструкција на цвест. Прилагодлив ролна надолу хауба стои зад јака. Рачни џебови со патент обложени со мрежа. Опуштено Вклопување. Прилагодливи еластични и велкро манжетни. Еластична. Затворање на патент. Снимена конструкција на цвест. Прилагодлив ролна надолу хауба стои зад јака. Рачни џебови со патент обложени со мрежа. Опуштено Вклопување. Прилагодливи еластични и велкро манжетни. Не дозволувајте дождот да ви го уништи денот. Јакната Од Облак Од Изида ви дава стилски поени додека ве штити од врнежи. Овој водоотпорен капут со должина на теле, целосно залепен со споеви, ве одржува суви коски и можете да го ставите во сопствениот внатрешен безбедносен џеб со патент за лесно складирање кога дождот ќе се смири. Ставете Ја Прашината За Облак во ранецот за патување до пазарот или фрлете ја во торбата секогаш кога одите на пешачење. Патентите со странични рабови од девет инчи ви даваат зголемена подвижност и вентилација, а прилагодливата хауба се тркала во јаката кога не ви е потребна. Забавните детали вклучуваат поставата со ѕвезден принт, контрастни бои, џебови обложени со мрежа и прилагодливи манжетни.Карактеристики На производот Материјал : Најлон рипстоп Со XPR слој Водоотпорен Рејтинг : не е наведен Рејтинг За Дишење : не е наведена Постава : Вентилација На Јадрото На Решетката : мрежести задни вентилациони Џебови : 2 Рака, 1 внатрешен безбедносен Спој Снимен : Да Хауба : Да Отстранлив Аспиратор : Компатибилност Со Патент За Навивање : Нема Препорачана Употреба : Гаранција за заштита Од Дожд : Доживотно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат