0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Leaves Leaves Лисја Денот На Благодарноста Поп-Ап Перење Попречувач Со Капак На Патент Преклоплива Корпа За Перење Алишта Со Рачки Склоплива Корпа За Складирање Облека О

Leaves Leaves Лисја Денот На Благодарноста Поп-Ап Перење Попречувач Со Капак На Патент Преклоплива Корпа За Перење Алишта Со

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Залиха

●Издржлив Материјал●Изработен ОД 210д постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го прави овој скокачки алишта поиздржлив од обичните. Цврстата пружинска структура го прави складирањето на намирници цврсто и лесно се преклопува и складира. ●Склоплива Големина ● големината На Оваа пречка е 15.7*15.7*18.5 инчи, доволно големи за да држат валкана облека околу една недела. Можете да го преклопите кога не го користите. Преклопената големина е 15.7*15.7*1.18 инчи, што заштедува простор и е погодно за складирање. ●Практичен Дизајн●Целосен капак Со Патент со исклучителен патент, запечатен и отпорен на прашина. Елиминирајте ги неволјите предизвикани од акумулацијата на прашина на вашите книги или играчки. Деликатните копчиња на долниот раб можат добро да ја држат пречката преклопена кога е складирана. Можете да ја користите оваа корпа за чување играчки, облека, книги, сарафани и други предмети. Може да се користи во универзитетски студентски домови, мали апартмани, простории за учење, детски соби, патување или кое било место со ограничен простор. ●Совршен подарок®Различен Од чистото складирање на корпа за бои, интересниот и шарен дизајн на шема додава допир на декоративен шарм во вашата соба, бања или перална. Ова е корисен и одличен подарок за вашата сакана. Перењето или средувањето играчки повеќе не е скучна работа, оваа пространа скокачка корпа за перење може да ви помогне лесно да го направите тоа. Пакетот вклучува : -1* Големина на пречка за Перење : 15,7€15,7€18,5 инчи, (59 L) скокачка корпа за перење : -Изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мала тежина, издржлива и преклоплива. - Дизајн на капак со целосен патент, запечатен и отпорен на прашина. - Може лесно да се преклопи кога не се користи, заштедувајќи простор, лесен за носење и складирање. - Многу погоден за семејство, универзитетски дом, мал стан или употреба на патувања. - Можете да ја користите корпата за складирање не само за перење, туку и за фаќање-сите корпи за преместување намирници, тоалети . Исто така, ќе работи за сортирање на лесни рециклирачки материјали, како (лесни) корпи за отпадоци, складирање играчки - употребата за нив е ограничена само на вашите потреби и имагинација. - Оваа корпа лесно се чисти со влажна крпа . Машина за перење. Не се препорачува белење, хемиско чистење или сушење на паѓање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат