0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лилипи je t'aime Декоративен акцент фрла перница

Лилипи je t'aime Декоративен акцент фрла перница

DEN 142.72
Достапно за нарачка

Залиха

Полиестер/кадифе/памук. Направено во нас. Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте перница. Совршено изработени од квалификувани занаетчии, со испишана слика за око. Комплетно трансформирајте го изгледот на вашата соба. Произведено во САД. Украсете го вашиот дом со оваа декоративна акцент фрлајте перница. Оваа уникатна занаетчиска перница поканува брилијантност, блаженство и удобност како никогаш порано, има совршен завршен допир до софи, кревети и домашни декори. Совршено е направено од квалификувани занаетчии, со испишана слика за око. Со овој квалитет, ситно детални атрактивни перници, можете целосно да го трансформирате изгледот на вашата соба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат