0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Риифер 2 Парчиња Инвалидска Количка Удобен Капак + Капак За Потопло Рамо Руно Ќебе За Инвалидска Количка Со Џебови Држете Ги Нозете Топли За Пациентите Старешините

Риифер 2 Парчиња Инвалидска Количка Удобен Капак + Капак За Потопло Рамо Руно Ќебе За Инвалидска Количка Со Џебови Држете Ги

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Руно. Големина : торба За Инвалидска Количка : 120Х100СМ, Шал Од Руно за стари лица : 79Х61СМ. Совршен за корисници на инвалидска количка со скратено работно време и со полно работно време со различна големина и мерки. Премиум Материјал : висококвалитетен материјал изработен од водоотпорна ткаенина + кашмир + патент, Нуди удобност и топлина кога сте надвор и наоколу и целосна ветроупорна заштита од елементите. Како Да Се Мие : метод На Перење : машина за перење и одводнување на 40. Карактеристики : Мека, удобна, отпорна, против брчки, без избледување, без топка, без паѓање. Широка Примена : може да се користи за обезбедување мекост и топлина на постари лица и пациенти. Тоа ги прави да се чувствуваат топло во студената aut и зима во затворени простории и на отворено. Завиткајте ги стапалата на дното за да спречите дување на ветрот. Се користи за заштита на рамената од студ и топлина. Текстурата е мека и лесна и не предизвикува непотребно оптоварување на телото. Едноставно е за носење и погодно за дома и патување. Може да биде машински измиен, дехидриран или рачно измиен и сушен со вреќа за перење.Топло ќебе за инвалидска количка, тип на полу-обвивка за заштита од студ, двослоен дизајн, надворешна водоотпорна крпа, густ внатрешен кашмир кашмир, мека текстура, без непотребен товар на телото, лесен за носење, погоден за употреба во домот и патувањето. Може да биде машински измиен, дехидриран или рачно измиен и сушен со вреќа за перење.Спецификации : Име : торба за Инвалидска Количка + Шал од Руно за стари лица материјал : торба За Инвалидска Количка : Водоотпорна крпа + кашмир + шал од патент за стари лица : Двојна боја на руно : торба За Инвалидска Количка : Шал Од Сино Руно за стари лица : Сина Боја : торба За Инвалидска Количка : 120х100цмфлис шал за Постари лица : 79*61cmproduct Листа : инвалидска количка торба*1fleece шал за стари лица*1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат