0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пренослив Електричен Ремен За Зглоб Мини Вентилатор За Часовници со фигури Што Се Полнат за деца Дете многу бои.

Пренослив Електричен Ремен За Зглоб Мини Вентилатор За Часовници со фигури Што Се Полнат за деца Дете многу бои.

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Висококвалитетен Материјал : Нашиот вентилатор за зглоб прифаќа пластичен безбедносен материјал ЗА СТОМАЧНИ мускули, што значи дека нема да биде токсичен за вашето малечко, безбеден е за употреба. Нараквицата на вентилаторот е направена мека силиконска нараквица, мека цврста и лесна за вашето дете да ја стави на неговиот/нејзиниот зглоб. !Часовникот на вентилаторот на рачниот зглоб е копче за вклучување, кое се наоѓа во задниот дел на главната фигура, лесен за пристап за вклучување и исклучување. Напојува со литиум-јонска батерија на полнење, која трае 1-2 часа. !Ние нудиме 3 различни бои и фигури на производи, слободно одете со изборот на вашата мала сакана, со нашата комбинација на обожаватели и фигури сигурни сме дека тој ќе го сака својот обожавател. Лесен за носење на зглобот нема потреба тп да се држи за рака. !Запрете го со традиционалните обожаватели, добијте нешто забавно и практично за вашето дете, споделете го заедно со членовите на семејството за да можат и тие да добијат. Дали вашето дете некогаш ги имало овие проблеми?1️ Се иритира од топлина? 2️ постојано се Поти? 3️ дали лесно му е здодевно4️ Вашето дете не сака држете традиционален обожавател? Во тој случај имам забавно и практично решение за вашето дете.? Нашиот пренослив вентилатор за зглоб со многу фигури и бои од кои вашето дете може да избере.?Ви го обезбедуваме употребливиот вентилатор и неговата фигура на избор на овој начин тој ќе биде со стил и никогаш нема да се досадува.?Лесно се прилагодува на големината на зглобот.?Копче напојува.Што ќе добиете.Нашата сопствена кутија за пакување.● пренослив вентилатор за зглоб.● USB полнач. Споделете го овој неверојатен производ на семејството или пријателите сигурни сме дека на нивните деца ќе им се допадне ?Нашиот производ може да биде понуден како порака за подарок и обвивка за подароци, ние ќе се погрижиме за тоа за да не мора.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат