0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ПЕШКИР ЗА Бања ZLXDP Комплет Домашна Памучна Апсорпција На Вода Мека И Удобна Голема Женска Машка Завиткана Крпа

ПЕШКИР ЗА Бања ZLXDP Комплет Домашна Памучна Апсорпција На Вода Мека И Удобна Голема Женска Машка Завиткана Крпа

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Мека и удобна, издржлива и цврста.Површината е рамна, мека и мека.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени.Лесно исчистете и исушете.Спецификација : пешкир 75х35см, крпа за капење 140х70цмпакување вклучува : крпа * 1 сетнотика : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.

Карактеристики на предлогот

towel 75x35cm, bath towel 140x70cm:
Packaging includes:
towel * 1 set
Notice:
1. Please allow 2-3% error due to manual measurement. Before you bid, make sure you don't mind.:
2. Colors may vary by monitor, please refer to the actual product :

Купувачи како што избираат