0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Блекер И Мерсер Менс Активни Тенок Одговара Атлетски Патеката Мода Џогер Панталони Патент Дното

Блекер И Мерсер Менс Активни Тенок Одговара Атлетски Патеката Мода Џогер Панталони Патент Дното

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

95% Полиестер, 5% Спандекс. Затворање на врвка. BLEECKER & MERCER Менс Хип Хоп Премиум Тенок Фит Врвка Патеката Џогер Панталони Страна Лента Снимање Патент Дното. ДИЗАЈНИРАН ВО Сад ОД БЛЕКЕР И МЕРСЕР, Брендот Со Седиште ВО ЊУЈОРК од 1930 година за Млади И Трендовски модни сетери. Инспирирани сме Од Спортски, Улични, Хип-Хоп, Возбудливи Модни Култури. Проверете Ја Нашата Продавница во www./продавници / страница/F1894 C26-732 A-4 FE1-8191-7 FF0 ACCB96 B1. Стил : АКТИВНИ И АТЛЕТСКИ Панталони ЗА одлична удобност што може да се носат во секојдневниот живот во секоја пригода. Модерен Дизајн кој одговара на секоја облека. ФИТ : АТЛЕТСКО ИСТЕГНУВАЊЕ ТЕНОК ФИТ, Нашите панталони се ТЕНКИ И препорачуваат да нарачате 1 до 2 големина поголеми ако сакате да ги носите лабави. Големина на моделот : Средна (Атлетска, 32 Половината, 32 Инсеам, 170 ФУНТИ., 5 '9" висина). МАТЕРИЈАЛ И ФУНКЦИИ : ПРЕМИУМ 95% Полиестер, 5% Спандекс, мазен, удобен и флексибилен. Лесно Лизгање, Еластична Лента за Половината со затворање На Врвката, Предни џебови Од двете страни и еден заден џеб за торбичка на десниот колк. Внатрешен Глуждот Манжетна патент куќишта. ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : само вратете ги во рок од 30 дена за враќање на средствата ако не сте задоволни со купувањето. Ние се стремиме да понудиме најдобра можна вредност и услуга. УЛИЧЕН СТИЛ ПЕСНА ПАНТАЛОНИ СО СТРАНИЧНА лента. ПРЕМИУМ 95% Полиестер, 5% Спандекс.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат