0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Parker 24PLPD-10M-6M-PK10 композитно вметнување на притисок, цевка до цевка, стакло засилено 6,6, двоен колектор за поврзување, 10 мм и 6 мм, најлон

Parker 24PLPD-10M-6M-PK10 композитно вметнување на притисок, цевка до цевка, стакло засилено 6,6, двоен колектор за поврзување,

DEN 3245.76
Достапно за нарачка

Залиха

Стакло засилен најлон 6,6 тело. Прстен за грабнување од не'рѓосувачки челик. Е во согласност со IS 14743. Нитрил Д-Сеал обезбедува позитивен печат на О.Д. на цевката, и во статични и во динамични позиции. 100 проценти протекување тестирано во производството. Композитните фитинзи за вртење на притисок обезбедуваат едноставен начин за поврзување на цевките со фитинг. Композитните фитинзи на Престолок го намалуваат времето на склопување со елиминирање на употребата на ракав и затегнување на орев. Произведено од Паркер, направено во САД.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат