0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пиво Стакло Пинта 16oz Хумористични Техничари Поддржува Исмејување Такси Интроверти Графички Смешен Компјутер 16oz

Пиво Стакло Пинта 16oz Хумористични Техничари Поддржува Исмејување Такси Интроверти Графички Смешен Компјутер 16oz

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] - Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло. Овие многу популарни очила со печатени пинти 16оз сега можат да примат персонализирани дизајни кои додаваат уникатен шмек на секоја голтка. Овие долги и проѕирни очила се многу разноврсни, можат да направат одличен подарок за загревање на куќата и сигурно ќе се користат во секое домаќинство. [ПРОИЗВЕДЕНО во САД] - Сите наши Висококвалитетни Чаши За Пиво се отпечатени на материјал со врвен квалитет во најсовремен објект. Совршен за сите декор за спална соба или дневна соба. Уникатни идеи за син, ќерка, мајки, сакана, сопруг, татко, мајки, миленичиња и семејство. [СЕКОЈА ПРИЛИКА] - Интересна Мултифункционална за секоја пресвртница. Совршен дома, спална соба, декор во дневната соба, плажа, кампување, подарок за туширање за бебиња, мотивациски, инспиративни, специјални годишнини, сопруга, свршувачка, свадби, спомен, родители, г-дин и г-ѓа, баби и дедовци. [ГРИЖА И ЗАДОВОЛСТВО на КЛИЕНТИТЕ] - услугата за Клиенти е наш приоритет #1 и ние ќе направиме се што можеме за да се грижиме за вас. Нашите клиенти ни кажуваат колку се посебни нашите прилагодливи ѕидни уметности. Ние работиме 24/7 подготвувајќи ги најдобрите Трендовски Подароци за вашите најблиски. : Една големина : 16оз (0,473 л) . : Материјал : јасно стакло . : Бпа слободен . : Миење раце само . : Издржлива конструкција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат