0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Покстар Дизајн Татко Слика Кригла За Денот На Таткото, Смешни Вакцинирани Присутни За Тато Роденден Од Син Ќерка

Покстар Дизајн Татко Слика Кригла За Денот На Таткото, Смешни Вакцинирани Присутни За Тато Роденден Од Син Ќерка

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Достапно во големина 11oz и 15oz, кои се врвни решетки за миење садови и безбедни за микробранови печки. Димензиите за 11 мл се 3 1/8" преку горниот и долниот дел и 3 3/4" високи. Димензиите за 15 мл се 3 3/8" преку врвот, 4 3/4 "високи, 11" наоколу. Секоја кригла е трајно сублимирана од ДВЕТЕ СТРАНИ, така што уметноста станува дел од криглата; нема налепници или налепници. Печатењето никогаш нема да избледи и е безбедна машина за миење садови со врвна решетка. Големи рачки Во Форма На Ц за лесно држење. Оваа керамичка кригла е без олово и кадмиум и сите се сертифицирани за Реквизит 65; тие се направени со многу квалитетна Облога Од Орка; И Орка е позната по тоа што е најдобриот квалитет што можете да го добиете. За да се намалат трошоците за залихи и да се обезбеди најдобра вредност за нашите клиенти, секоја кригла се печати по нарачка со времето на ракување (ака проценето време помеѓу кога ќе ја поставите нарачката додека не ја предадеме нарачката на нашата услуга за испорака) да биде 10 работни дена или помалку. Пристигнува безбедно во цврсто пакување за да спречи кршење. Достапно во големина 11oz и 15oz, кои се врвни решетки за миење садови и безбедни за микробранови печки. Димензиите за 11 мл се 3 1/8" преку горниот и долниот дел и 3 3/4" високи. Димензиите за 15 мл се 3 3/8" преку врвот, 4 3/4 "високи, 11" наоколу.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат