0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
УСБ Паметни Свеќи. Без пламен Екстра Светла Вистински ВОСОК ПРЕДВОДЕНА Свеќа. Студентска Соба Безбедно. Треперење. Компатибилен Со Алекса, Асистент На Google, IFTTT.

УСБ Паметни Свеќи. Без пламен Екстра Светла Вистински ВОСОК ПРЕДВОДЕНА Свеќа. Студентска Соба Безбедно. Треперење. Компатибилен

DEN 799.84
Достапно за нарачка

Залиха

ПАМЕТЕН ДОМ УСБ-СВЕЌА-УСБ-напојувана свеќа (МОРА ДА БИДЕ ВКЛУЧЕНА за РАБОТА!). Нема Батерии Тука. Може да се користи 24/7. Со Прекинувач За Вклучување/Исклучување. ЕФРЕАЛЕН ВОСОК И ЕФЕКТ на ПЛАМЕН - лушпата од свеќата е направена од парафински восок, но нема запален фитил, чад или неуреден восок што капе. Технологијата за симулација на пламен прави свеќите да треперат и да се нишаат како танцување со ветрот, носи најреално искуство во секоја просторија. Сет од 3 ПАКЕТИ и Може Да се користи Во Повеќе Прилики - вклучува столб од 4", столб од 5" и столб од 6" (секој" дијаметар).Најдобра декорација За Студентски Соби, Божиќ, Свадбен Фестивал, Ноќта на Вештерките, Карневал, КТВ, Бар, Локација На Датум, Роденденска Забава, Ресторан, Црква, Хотел и така натаму. Ефект на тиреален восок и пламен : дизајн на Свеќи без Пламен, капе надолу како вистинска свеќа и изгледа неверојатно, нема запален фитил, чад или неуреден восок што капе, технологијата за симулација на пламен ги тера свеќите да треперат и да се нишаат како танцување со ветрот, носи најреално искуство во секоја просторија. 1 Година Кавга Слободен гаранција преку . Вашиот пакет ќе вклучува. 3 Свеќи 4 " 5 " 6 " и кабел ЗА напојување СО USB приклучок, USB Адаптер за Напојување, Паметен Контролер, USB продолжен кабел Од 10 Стапки. Приклучете го секој уред што има USB порта за напојување. Нема потреба да се грижите дали ќе ги оставите бидејќи нема запален фитил, чад или неуреден восок што капе. Луѓето ги користеле Во Студентски Соби, Божиќни Забави, Свадбени Фестивали, Украси За Ноќта на Вештерките, Карневали, Барови, Роденденски Забави, Црковна Служба итн. 4 " инчен столб. 5" инчен столб. 6" инчен столб. 1 USB Кабел За Напојување. Овие произведуваат реални ПЛАМЕНИ ПРЕДВОДЕНИ од танцување ви овозможуваат безбедно да додадете празничен или романтичен сјај во секоја просторија!. Овие свеќи се направени со парафински восок за да им дадат реален изглед. Тие се исто така без мирис, така што не мора да се грижите за луѓето кои се чувствителни/алергични на мириси. Се користи во различни поставки кои не дозволуваат отворен пламен, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на студентски соби, места за венчавки, ресторани, барови, цркви итн. Овие свеќи може да се користат без да се грижите за пламен, апсолутно никакви опасности од пожар или ризици од горење, безбедни за семејства со домашни миленици или мало дете(рен). Идеален за полици за книги, спални соби и е безбедна фокусна точка во празничните венци и централни делови. Свеќи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат