0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аида микрофибер стакло чистење крпи-8pk, 16 x16 Премиум микрофибер стакло и чистач на прозорецот, бесплатно лежење брзо чисти прозорци, чаши, шофершајбни, огледала, не'р

Аида микрофибер стакло чистење крпи-8pk, 16 x16 Премиум микрофибер стакло и чистач на прозорецот, бесплатно лежење брзо чисти

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Аима микрофибер стакло чистење крпи-8pk, 16 ”x16" премиум микрофибер стакло и чистач на прозорци, бесплатно брзо чисти прозорци, чаши, шофершајбни, огледала и не'рѓосувачки челик. Крпа е направена од 88% полиестер. Тие испорачуваат екстремна апсорпција, така што во исто време обезбедуваат брзо сушење. Повисок квалитет. Издржлив, еднократно, машинско перење и брзо суво. 【Лесно се чисти】- само додадете вода, не се потребни детергенти - Нашата крпа за чистење на стаклото за прозорец се чисти со само вода- ќе бидете воодушевени од магичниот ефект на чистење. Совршена крпа за чистење на стакло и крпа за чистење на прозорецот. и енергија. Овие чаши крпа може да се измие и повторно да се користи стотици пати без да се изгуби ефикасноста. Сè уште меко и супер апсорбирачко. Одлично за прозорци, очила, шофершајбни, огледала и не'рѓосувачки челик. 100% Задоволство е загарантирано : Задоволството на клиентите е од најголема важност за нас. Уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи, но ако не сте 100% задоволни, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа како што треба!. Аима микрофибер стакло чистење крпи-8pk, 16 ”x16" премиум микрофибер стакло и чистач на прозорци, бесплатно брзо чисти прозорци, чаши, шофершајбни, огледала и не'рѓосувачки челик. Крпа е направена од 88% полиестер. Тие испорачуваат екстремна апсорпција, така што во исто време обезбедуваат брзо сушење. Повисок квалитет. Издржлив, еднократно, машинско перење и брзо суво. 【Лесно се чисти】- само додадете вода, не се потребни детергенти - Нашата крпа за чистење на стаклото за прозорец се чисти со само вода- ќе бидете воодушевени од магичниот ефект на чистење. Совршена крпа за чистење на стакло и крпа за чистење на прозорецот. и енергија. Овие чаши крпа може да се измие и повторно да се користи стотици пати без да се изгуби ефикасноста. Сè уште меко и супер апсорбирачко. Одлично за прозорци, очила, шофершајбни, огледала и не'рѓосувачки челик. 100% Задоволство е загарантирано : Задоволството на клиентите е од најголема важност за нас. Уверени сме дека ќе ги сакате нашите производи, но ако не сте 100% задоволни, нашиот тим за услуги на клиентите ќе работи со вас за да го направи тоа како што треба!. Поседува силна способност за чистење и голема апсорпција, помагајќи ви да ја одржувате вашата куќа чиста секој момент! Може да се користи повторно по едноставното миење, заштедувајќи го вашето време и пари! Овие крпи најдобро се користат за буквално сите автоматски, автомобилски, гаража, домаќинство, кујна, бања, комерцијални, задачи поврзани со чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат