0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Крумфобилно Живеење Нови Подароци За Плетење, Плетење Ме Прави Среќен. Вие, не толку, Плетење Скала Нараквица Од Пријатели

Крумфобилно Живеење Нови Подароци За Плетење, Плетење Ме Прави Среќен. Вие, не толку, Плетење Скала Нараквица Од Пријатели

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Плетење Врежан Нерѓосувачки Челик Синџир Нараквица. Совршен подарок за секого на посебен ден. Дајте му го на некој што го сакате на нивниот роденден, годишнина од венчавката, Денот на Вљубените, Божиќ или кој било друг посебен настан. Оваа нараквица со синџир е изработена од 100% висококвалитетен нерѓосувачки челик и е еколошка. Долг е приближно 8 инчи, така што може да одговара на сечиј зглоб. Тоа е безвременско рачно изработено ремек-дело. Оваа нараквица доаѓа во извонредна торба со највисок квалитет и вклучува торбичка за накит. Дајте му го на некој посебен или однесувајте се кон себе!. Оваа безвременска врежана нараквица за Плетење е целосно рачно изработена и спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен нерѓосувачки челик кој е многу отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат