0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЈУБЕТ 125 парчиња Розови Пластични Чинии Со Златен Раб-Златни Пластични Сребрени Садови-Вклучуваат 25 Чинии За Вечера 25 Чинии За Десерти 25 Вилушки 25 Ножеви 25 Лажици-С?

ЈУБЕТ 125 парчиња Розови Пластични Чинии Со Златен Раб-Златни Пластични Сребрени Садови-Вклучуваат 25 Чинии За Вечера 25 Чинии

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

€ЗАЧУВАЈ ГО ВАШЕТО време} Користењето на нашите розови и златни пластични плочи може целосно да ги ослободи вашите раце и не мора да се грижите дали ќе измиете многу садови после јадење. Купување на нашите производи, можете да добиете розови пластични плочи, златни пластични сребрени садови во исто време, кои можат да ги задоволат основните потреби на забавните гости, што во голема мера го намалува времето што ни е потребно за да најдеме други производи. ●ЗДРАВИ И ИЗДРЖЛИВИ●ние користиме безбедни и издржливи материјали за производство на нашите златни пластични плочи и се надеваме дека клиентите кои ги користат нашите производи се безбедни и безбедни.Розовите плочи за еднократна употреба изработени од 100% одделение за храна, нетоксична, пластика без БПА!. ●И за ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА и ЗА РЕЦИКЛИРАЊЕ q нашите златни чинии за еднократна употреба и златен пластичен прибор за јадење се за еднократна употреба, така што клиентите можат да ги фрлат директно по забавата без да ги мијат. Но, во исто време, бидејќи нашите производи се цврсти, кои исто така можат повторно да се користат по миењето. ●ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН за МНОГУ ПРИЛИКИ, додадовме дизајн на златен раб на розовите пластични чинии,овој дизајн е едноставен и погоден за многу сцени, како свадби, родендени,Божиќ, забави, семејни вечери и така натаму. ●НАЈДОБРА УСЛУГА ако имате какви било прашања или предлози за розовите и златните чинии за еднократна употреба и златниот пластичен прибор за јадење , ве молиме контактирајте со нас и ние дефинитивно ќе ви го дадеме најзадоволителниот одговор .Ние ќе ви одговориме во рок од 18 работни часа. Можете да ги изберете нашите пластични чинии за еднократна употреба за секоја пригода што ви треба, како свадби, родендени, Божиќ,забави, семејни вечери и така натаму.Овие убави розови и златни пластични чинии и златни пластични сребрени садови можат да ве натераат да направите прекрасни фотографии и да оставите добра меморија со семејството и пријателите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат