0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Предност За Рехабилитација Плоча Со Закривена Внатрешна усна, Дијаметар од 9 Инчи

Предност За Рехабилитација Плоча Со Закривена Внатрешна усна, Дијаметар од 9 Инчи

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Уникатното јадење има висок, наклонет раб што го олеснува собирањето храна за корисникот; цврстата долна површина на садот му овозможува на корисникот лесно да ја исече храната. Дизајниран со мазна долна површина за да обезбеди стабилност и да ја заштити површината на масата на корисникот; изграден од издржлив, висококвалитетен материјал за да издржи честа употреба. Помага да се намали количината на истурена храна при јадење; му овозможува на поединецот да јаде самостојно. Може да се користи за луѓе со ограничена подвижност; високиот раб овозможува да се собере храна само со една рака. Се продава поединечно; мери 9 инчи во дијаметар; машина за миење садови и безбедна микробранова печка; конкурентни цени и користени од луѓе од сите возрасти и способности. Внатрешната Наклонета Плоча за Усни има многу карактеристики кои му помагаат на корисникот да јаде самостојно. Наклонетиот раб гарантира дека храната лесно може да се собере само со една рака. Ова јадење има дијаметар од 9 инчи. Тој е дизајниран со мазна долна површина за да обезбеди стабилност. Изграден е од издржлив, висококвалитетен материјал за да издржи честа употреба. Оваа чинија е безбедна за миење садови и микробранова печка. Предупредување : Рак и Репродуктивна штета.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат