0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PIBM Стилски полица за едноставност, монтиран лебдечки решетки полици Дрвена складирање дневна соба позадина wallид, должина 60см / 100 см, 4 бои достапни, 60сммфлак

PIBM Стилски полица за едноставност, монтиран лебдечки решетки полици Дрвена складирање дневна соба позадина wallид, должина

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме. Продадени од производителите директно. Поддржете мулти-купувачи. Материјал : Панел базиран на дрво, цврста структура, убава и практична. Максимален капацитет на оптоварување : 8кг. Големина : 60x10cm, 100x10cm (видете ја сликата погоре за детали). Карактеристики : Може да работи како полици за прикажување за книги, фотографии, колекции; Погодни за дневна соба, кујна, трпезарија или канцеларија итн; лесен за инсталирање. Ако не ја примите предметот нормално или какви било проблеми, ве молиме контактирајте не навреме. Продадени од производителите директно. Поддржете мулти-купувачи. Материјал : Панел базиран на дрво, цврста структура, убава и практична. Максимален капацитет на оптоварување : 8кг. Големина : 60x10cm, 100x10cm (видете ја сликата погоре за детали). Карактеристики : Може да работи како полици за прикажување за книги, фотографии, колекции; Погодни за дневна соба, кујна, трпезарија или канцеларија итн; лесен за инсталирање. Име на производот : Полици за складирање поставени со wallидови : Панел заснована на дрва, без оглед на склопот : Ностил : Едноставно модноФајт : полици за складирање поставени со wallидови, полици за складирање на големи капацитети, направете го складирањето поуредно и чисто чисто со мека крпа, не Користете абразивни чистачи илустрација се вештачко физичко мерење, не ја исклучуваат грешката помеѓу 1-2 см, ве молиме разберете дека има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка предизвикана од осветленоста.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат