0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Erјикг 18 парчиња Патриотски Торби За Подароци со Рачка &засилувач; 24 парчиња Марамче Хартија, 4 јули Торби За Подароци Американско Знаме Партија Корист Кеси За Мемор?

Erјикг 18 парчиња Патриотски Торби За Подароци со Рачка &засилувач; 24 парчиња Марамче Хартија, 4 јули Торби За Подароци Американско

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

Пакетот Вклучува : ќе добиете 18 парчиња американско знаме партија корист хартиени кеси со 24 парчиња ткивна хартија, 8 парчиња сина црвена и бела ткивна хартија секој, доволно количини може да ги задоволи вашите патриотски тема партија користење на потребите. Совршени Димензии : секоја торба за подароци во САД е со димензии 8,2 x 5,8 x 3,1 инчи/ 21 x 15 x 8 см, ткивна хартија со димензии 29,5 x 20 инчи/ 75 x 50 см; Сини црвени и бели кеси за подароци може да се користат за колачиња, бонбони,бисквити,чоколади и разни закуски итн. Сигурен Материјал : овие патриотски кеси за подароци со рачка се изработени од квалитетна крафт-хартија, која е цврста и издржлива не е лесно скршена; тие печатат јасно и не се бледнеат лесно. Широки Апликации : нашата партиска торба За Денот На Независноста е погодна за забава на 4-ти јули, партија на патриотски теми, забава На Тема Американско Знаме, забава За Денот на Независноста, забава За Денот на Споменот, забава За Денот на Ветераните, забава За Денот на Трудот и многу повеќе. 100% КВАЛИТЕТ НА УСЛУГАТА : ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте не,ние ќе рефундираме или замениме. Торби За Подароци. Американското Знаме Партија Корист Кеси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат