0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Локипа Божиќ Крафт Добри Кутии За Подароци, 24 Божиќна Хартија За Забави Третирајте Бонбони Кутии со Лак За Божиќна Корист

Локипа Божиќ Крафт Добри Кутии За Подароци, 24 Божиќна Хартија За Забави Третирајте Бонбони Кутии со Лак За Божиќна Корист

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Залиха

ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : Комплет Од 24 Висококвалитетни Божиќни хартиени кутии со 6 разновидни божиќни елементи, прекрасните кутии се ефтин начин за смрека домашни подароци и добрите!. ИЗДРЖЛИВ : кутиите за лекување се направени со 230гсм Крафт картон , цврсти и издржливи. Правоаголната основа е 6 "х6", а висината е 6,6 " Кога Е Целосно Конструирана, совршена за семејно добро или уживање За божиќно давање. БОЖИЌНА ТЕМА ДИЗАЈН : Божиќна црвена, зелена, бела фестивалска боја со Новогодишна елка,снегулка,порибување,капа, среќен Божиќ помош за оваа добра торба создаде радосна атмосфера. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : Божиќните кутии за подароци се спакувани рамно и лесно се преклопуваат во форма со дизајн на "автоматска кутија за заклучување". Вие едноставно ги повлекувате страните во форма и основата ќе се заклучи во позиција. Не е потребна дополнителна подготовка или лепило. РАЗНОВРСНА : Овие симпатични кутии за бонбони се совршен начин за презентирање подароци за сите видови празници. Тие додаваат персонализиран допир кога подаруваат и се совршени за сапуни, чоколади, услуги за забави и мали подароци. ПАКЕТ ВРЕДНОСТ : Комплет Од 24 Висококвалитетни Божиќни хартиени кутии со 6 разновидни божиќни елементи, прекрасните кутии се ефтин начин за смрека домашни подароци и добрите!. ИЗДРЖЛИВИ : Божиќните кутии за Подароци се направени со 230гсм Крафт картон , цврсти и издржливи. Правоаголната основа е 6 "х6", а висината е 4,4 " Кога Е Целосно Конструирана, совршена за семејно добро или уживање За божиќно давање. БОЖИЌНА ТЕМА ДИЗАЈН : Божиќна црвена, зелена, бела фестивалска боја со Новогодишна елка,снегулка,порибување,капа, среќен Божиќ помош за оваа добрите кутии создаваат радосна атмосфера . ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : Кутиите За божиќни задоволства се спакувани рамно и лесно се преклопуваат во форма со дизајн на "автоматска кутија за заклучување". Вие едноставно ги повлекувате страните во форма и основата ќе се заклучи во позиција. Не е потребна дополнителна подготовка или лепило. РАЗНОВРСНА : Овие преслатки божиќни кутии се совршен начин за презентирање подароци за сите видови празници. Тие додаваат персонализиран допир кога подаруваат и се совршени за сапуни, чоколади, услуги за забави и мали подароци. Совршен за семејството добар Или лекување За божиќ давање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат