0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
МАТИ 2 парчиња кожа маса Место Метс Западните табели подлога за маса, цврста боја сад за кујнски додатоци за кујна табела-тркачи на табели

МАТИ 2 парчиња кожа маса Место Метс Западните табели подлога за маса, цврста боја сад за кујнски додатоци за кујна табела-тркачи

DEN 4525.44
Достапно за нарачка

Залиха

Занаетчиство : Целосно сечење на листови, нафта, навој на автомобили, втиснување. Посоодветно е за создавање атмосфера на високо-трпезариска маса. Едноставната и релаксирачка форма и втиснувањето на дизајнот ќе и ’даде на трпезариската маса поинакво чувство за атмосфера. Користејќи двострана дебела кожа, дебелината е повеќе од 3мм. Рутирање на работ и целосно и тркалезно работење, секој детал е потрага по квалитет. Места за апликации : Западен ресторан, кафуле, хотел Starвезда, домашна трпезариска маса. Занаетчиство : Целосно сечење на листови, нафта, навој на автомобили, втиснување. Посоодветно е за создавање атмосфера на високо-трпезариска маса. Едноставната и релаксирачка форма и втиснувањето на дизајнот ќе и ’даде на трпезариската маса поинакво чувство за атмосфера. Користејќи двострана дебела кожа, дебелината е повеќе од 3мм. Рутирање на работ и целосно и тркалезно работење, секој детал е потрага по квалитет. Места за апликации : Западен ресторан, кафуле, хотел Starвезда, домашна трпезариска маса. Занаетчиство : Целосно сечење на листови, нафта, навој на автомобили, втиснување. Тоа е посоодветно за создавање атмосфера на трпезариска маса. Едноставната и релаксирачка форма и втиснување дизајн ќе му овозможат на трпезариската маса поинакво чувство на атмосфера. Користејќи двострана дебела кожа, дебелината е повеќе од 3мм. Места : Западен ресторан, кафуле, хотел во starвезда, домашна трпезариска маса. Производ : Пласмат, табела Матматеријал : Кожа (вештачка кожа) Големина : 43x30cmshape : Вклучен правоаголник : 2 парчиња *Мати за табели Мати (Не вклучува други прибор за јадење.) Забелешка : Забелешка : Забелешка : Белешка : 1. Рачно мерење 1-4 см грешка е дозволена.2. Различни монитори покажуваат различни бои, така што бојата може да биде малку поразлична од вистинската боја.3. Поради превозот на долги растојанија, производот ќе биде малку преклопен, не изгледа толку рамен како што покажува сликата, но не влијае на употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат