0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Врзи Боја Слон Платно Склопувачки Канти За Складирање Коцка Организатор Кошеви Со Рачки За Домашна Канцеларија Автомобил

Врзи Боја Слон Платно Склопувачки Канти За Складирање Коцка Организатор Кошеви Со Рачки За Домашна Канцеларија Автомобил

DEN 495.84
Достапно за нарачка

Залиха

Овие издржливи канти за складирање што се преклопуваат се направени од СТП и платно,силни и издржливи. Оваа преклопна кутија за складирање има цврст картон од страните и отстранлив долен панел, така што може да се преклопи за лесно складирање. Цврстите рачки од двете страни ја прават оваа корпа за складирање лесна за носење, а одличниот квалитет на ткаенината гарантира дека кутијата има носивост. Овие кутии за преклопување се функционални и декоративни, силни и елегантни. Може многу добро да заштеди простор во вашата соба, во плакарот, на полицата за книги или на бирото, овие кутии за складирање може да се користат на различни места,способни да го организираат целиот ваш личен имот во секоја просторија од куќата. Исклучителна преклопна кутија за складирање погодна за употреба во секоја просторија. Бројни персонализирани дизајни на модели имаат и функции за складирање и декорација на простории, а исто така е добар избор да го изберете како подарок за одмор или подарок за роденден за да ја изразите својата наклонетост кон семејството или пријателите. Практична и практична кутија за складирање на преклопување, и функции за складирање и декорација, со спецификации 10.6" € 10.6" € 10.6", погодна за повеќето простории.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат