0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Цилу Полнач За X360 Контролер Xbox 360 Кабел Xbox 360 Abs Висок Квалитет 2 во 1 Кабел За Полнење 1,5 M За Microsoft Xbox 360 Контролер Брзо Полнење

Цилу Полнач За X360 Контролер Xbox 360 Кабел Xbox 360 Abs Висок Квалитет 2 во 1 Кабел За Полнење 1,5 M За Microsoft Xbox 360

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Полнач За X360 Xbox 360 Контролер Нов кабел за полнење, отпорен на абење, издржлив и не е лесен за оштетување. За Xbox 360 контролер 2-во-1 кабел дизајниран За Xbox 360 рачка, тој е совршено компатибилен. Полнач За X360 Xbox 360 Контролер Прецизна адаптација за да обезбеди постабилно полнење и пренос за Вашиот Xbox 360 контролер. Кабел за полнење За Контролорот Мајкрософт Xbox 360 е изработен од висококвалитетен материјал, цврст и издржлив. За Xbox 360 Контролер 2 Во 1 Стабилен излезен кабел, брза брзина на полнење. 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, цврст и издржлив. 2. Прецизна адаптација за да обезбеди постабилно полнење и пренос за ВАШИОТ XBOX 360 контролер. Спецификации : Материјал : Абс Големина : прибл. 5*5*1см/1.97*1.97*0.39 Инчна Боја : црна, бела (опционална) должина На Кабелот : прибл. Применлив производ од 1,5 m/4,92 ft : ЗА XBOX 360 Список за Пакување на контролорот : 1 x кабел за полнење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат