0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Свети Патрик Ден Блузи Жените Сакаат Удобност Вратот На Екипажот Плус Големина Одмор Среќа Кошула

Свети Патрик Ден Блузи Жените Сакаат Удобност Вратот На Екипажот Плус Големина Одмор Среќа Кошула

DEN 94.24
Достапно за нарачка

Залиха

При перење, се препорачува да се оддели темната облека од лесната облека за да се избегне обезбојување и боење. Покажете Ги Вашите Ирски Корени Со Стил Во Оваа Зелена маичка блуза. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Смешната Маица е одличен избор за подарок За Себе, Вашите Пријатели, Вашата Ќерка, Вашата Сопруга, Членовите на Вашето Семејство и така натаму. Тоа е задолжително во вашата гардероба. Вашата евалуација ќе ги води новите клиенти да купуваат производи што им се допаѓаат подобро. Овој Прекрасен Врв Е Сјаен Начин За Славење на Ирците! Време е за среќа!. 【Овој обичен врв е совршен за слоевитост или самостојно. ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ретро Потресена Шамрок Графичка Маичка За Жени, Обични Врвови Со Пуловер Со Долги Ракави Со Пруги, Удобен Врат на Екипажот, Ирски Фестивалски Празнични Маички За Забави, Блуза Со Опуштени Маици, Маица За Бејзбол Во Боја За Денот На Свети Патрикс. >> > Модата Изгледа Лесно да се спари едноставниот дуксер со слаби фармерки, панталони, фустани, шорцеви, чизми, патики, потпетици и така натаму за секојдневен и елегантен изглед во толпата. Ако сакате уникатен дезен во вашата секојдневна гардероба, овој дуксер од туника е точното парче што ви треба! Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели! Преглед и Повратни Информации Ако сте задоволни по добивањето на стоката, ве молиме одвојте момент да оставите коментари за нашите производи и продавници. Повлечете го затворањето. дуксери за мажи дуксери со дизајни трендовски дуксери дуксери со екипаж женски врвови со долги ракави блузи за жени секси секојдневен дуксер жени есенски џемпер фустани за жени 2022 девојки дуксери големина 10-397 розова кожна јакна карирани јакни за жени женски блузи и блузи врвови за женски исечени џемпери за жени долги кардигански џемпери за жени бели блузи за жени исечен пуфер елек портокалов дуксер на екипажот. >> > Кожата Пријателски Ткаенина Супер мека, не гледаат преку, висок квалитет, еластична, издржлив, дише, лесен и удобен. ①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Јубнлви пред Да Нарачате. ①Нега За перење】 Машинско Перење Со Ладна Вода/ Закачете Или Исушете Ја Линијата/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење. ①Прилика】 Секојдневниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. ЗАДОВОЛИТЕЛНА УСЛУГА : имаме висококвалитетен тим за услуги по продажбата. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед.), ве молиме испратете ни е-пошта за прв пат и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 409 часа. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. ✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. Погоден за пролет ,umn и зима.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат