0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Машина &засилувач; Бак Женска Поло Маица

Машина &засилувач; Бак Женска Поло Маица

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

92% Полиестер, 8% Спандекс. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. ЦБ Дритек УПФ 50+. Влага фитил. Ув заштита од 50+ UPF. Текстура плете ткаенина. Запознајте Ја Перспективата Поло, нашата најдобра вредност поло што некогаш сме ја дизајнирале. Не дозволувајте цената да ве измами, таа е натоварена со многу карактеристики на изведба како четиринасочно истегнување, ткаенина што ја отстранува влагата и заштита од сонце за оптимална удобност и движење. 92% Полиестер, 8% Spandexjacquard Текстура Wicking Breathable UPF 50+ Заштита Од Сонце Јака3-Копче Плакета Со Аголна Бојадисана За Да Одговара На Копчињата За Логоотворени Ракависправен Хемцб Знаменце Вез на Левиот Ракав Увезен иконскиот изглед за кратки ракави Поло Е дизајниран за исклучителна разноврсност, дизајниран да биде ваш Секојдневна омилена Женска Поло Кошула Со Кратки Ракави За Голф, Тенис, Пловење Со Брод, Канцеларија, Wfh, Патување, Полнење Или Авантура. Висококвалитетната, модерна, ултра фина пика е мазна против кожата со комбинирање на Дритек полиестер и спандекс за да се постигне неверојатна удобност, отстранување на влага за ефект на ладење и неверојатно истегнување за да изгледате остро со години.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат