0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Машка Компресија Бизнис Поло Маици 1/4 Копче Надворешен Фустан Кошули Краток Ракав Крпеница Маица

Машка Компресија Бизнис Поло Маици 1/4 Копче Надворешен Фустан Кошули Краток Ракав Крпеница Маица

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Залиха

Уникатен дизајн дневна Маица; удобно неограничено вклопување, дизајнот на предниот џеб ја истакнува модерната, секојдневна привлечност на овој стил.Забелешка : нашата големина Е Азиска големина и големината е мала, ви препорачуваме да земете една или две големини поголеми од вообичаеното !!!! Обрни внимание !!!!. Мажите Јакна Обичните Мажи Јакна Обичните Мажи Јакна Мода Обичните Мажи Јакна Повик Со Аспиратор Мажите Јакна Секојдневен Тенок Одговара Мажите Јакна Секојдневен Памук Лесни Мажите Јакна Обичните Мажи Јакна Секојдневен Палто Мажите Јакна Секојдневен Кошула Мажите Јакна Обичните Мажи Јакна Секојдневен Мода Врвот Мажите Јакни Мажите Јакни Мажите Зимски Јакни Мажите Јакни Обичните Мажи Јакни Мажите Јакни Црни Мажи Јакни Памук Мажите Јакни 6 X Мажите Јакни Пролет Мажите Јакни Худ Мажите Јакни Црни Мажи Јакна. Класичен крој и мека ткаенина го прават ова поло одење во канцеларија или викенд пешачење .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат