0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Дискови за мелење на мелење на шамиина 10 парчиња со подлога за подлога за подлога за подлога за подлога за полирано мелница за мелница, 4инч, 4инч

Дискови за мелење на мелење на шамиина 10 парчиња со подлога за подлога за подлога за подлога за подлога за полирано мелница

DEN 427.20
Достапно за нарачка

Залиха

10 парчиња комплет за полирање на мермер : комплет за полирање на камен, вклучувајќи влошки за полирање на дијамантски дијаманти од 10 парчиња. Лесен за употреба : Поддршка за кука и јамка, лесна инсталација и отстранување, погодно за да се смените. Заштедете време, подобрување на ефикасноста на работата. Проверете ја низата и брзината на вашата машина пред употреба. Комплет за полирање на гранит со високи перформанси : Гранитните подложни за полирање на дијаманти се изработени од дијамант со висок квалитет. Брза сила за мелење, добра флексибилност, отпорност на абење, висока ефикасност на полирање и долг животен век. Мермерно полирање : Флексибилниот комплет за подлога за полирање на бетонот е дизајниран за влажно и суво полирање, помалку прашина, подобрување на сјајот за кратко време. Идеално за повеќето камени проекти : комплетот за подлога со мермер со дијаманти е совршен за вид на површина или раб, гранит, мермер, терацо, подот, застаклени плочки, витрифицирани плочки, камен, стакло и бетонски бројач на врвот.etc. 10 парчиња комплет за полирање на мермер : комплет за полирање на камен, вклучувајќи влошки за полирање на дијамантски дијаманти од 10 парчиња. Лесен за употреба : Поддршка за кука и јамка, лесна инсталација и отстранување, погодно за да се смените. Заштедете време, подобрување на ефикасноста на работата. Проверете ја низата и брзината на вашата машина пред употреба. Комплет за полирање на гранит со високи перформанси : Гранитните подложни за полирање на дијаманти се изработени од дијамант со висок квалитет. Брза сила за мелење, добра флексибилност, отпорност на абење, висока ефикасност на полирање и долг животен век. Мермерно полирање : Флексибилниот комплет за подлога за полирање на бетонот е дизајниран за влажно и суво полирање, помалку прашина, подобрување на сјајот за кратко време. Идеално за повеќето камени проекти : комплетот за подлога со мермер со дијаманти е совршен за вид на површина или раб, гранит, мермер, терацо, подот, застаклени плочки, витрифицирани плочки, камен, стакло и бетонски бројач на врвот.etc. Опис : - Комплет за полирање на гранит со високи перформанси : Гранитните дијаманти за полирање се изработени од дијамант со висок квалитет. Брза сила за мелење, добра флексибилност, отпорност на абење, висока ефикасност на полирање и долг животен век. - Мермерно полирање : Флексибилниот комплет за подлога за полирање на бетонот е дизајниран за влажно и суво полирање, помалку прашина, подобрување на сјајот за кратко време. - Лесен за употреба : Поддршка за кука и јамка, лесна инсталација и отстранување, погодно за да се смените. Заштедете време, подобрување на ефикасноста на работата. Проверете ја низата и брзината на вашата машина пред употреба. - Идеално за повеќето камени проекти : комплетот за подлога со мермер со дијаманти е совршен за вид на површина или раб на, гранит, мермер, подот од терацо, застаклени плочки, витрифицирани плочки, камен, стакло и бетонски бројач. : Комплет за полирање на камен, вклучувајќи влошки за полирање на дијамантски дијаманти од 10 парчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат