0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Спортска Кошарка Корпа За Перење Со Склопување Големи Пречки За Перење Водоотпорни Канти За Складирање Што Може Да Се Преклопат Корпа За Перење Со Кожни Рачки Обле

Спортска Кошарка Корпа За Перење Со Склопување Големи Пречки За Перење Водоотпорни Канти За Складирање Што Може Да Се Преклопат

DEN 1129.60
Достапно за нарачка

Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен задебелен полиестер и јп заштита на животната средина водоотпорен слој. Ги одржува предметите суви, лесни за чистење, лесни и издржливи. ГОЛЕМИНА : Големите алишта ги попречуваат мерките 20,8" H x 16 " W. Држи голема количина облека, чаршафи и крпи. ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : пречката за перење со преклопен дизајн доаѓа со 2 цврсти кожни рачки. Прави носење ветре. Корпата за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи за заштеда на простор. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА КОРПА за ПЕРЕЊЕ : Декоративната употреба е совршена за сместување во спални соби, балкони, бањи, студентски домови, бањи, дневни соби, чекални, кујни, расадници за бебиња, детски соби, игротеки и помошни простории за чување семејна облека, детски играчки, списанија, книги и други разни предмети. ГАРАНЦИЈА ЗА ПРЕЧКА за ПЕРЕЊЕ : ние се осигураме дека мора да ви обезбедиме висококвалитетни производи. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен задебелен полиестер и јп заштита на животната средина водоотпорен слој. Ги одржува предметите суви, лесни за чистење, лесни и издржливи. ГОЛЕМИНА : Големите алишта ги попречуваат мерките 20,8" H x 16 " W. Држи голема количина облека, чаршафи и крпи. ДИЗАЈН на ПРЕКЛОПУВАЊЕ : пречката за перење со преклопен дизајн доаѓа со 2 цврсти кожни рачки. Прави носење ветре. Корпата за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи за заштеда на простор. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА КОРПА за ПЕРЕЊЕ : Декоративната употреба е совршена за сместување во спални соби, балкони, бањи, студентски домови, бањи, дневни соби, чекални, кујни, расадници за бебиња, детски соби, игротеки и помошни простории за чување семејна облека, детски играчки, списанија, книги и други разни предмети. ГАРАНЦИЈА ЗА ПРЕЧКА за ПЕРЕЊЕ : ние се осигураме дека мора да ви обезбедиме висококвалитетни производи. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. Ова е повеќенаменска декоративна голема корпа за перење. Идеален за сместување во спални, балкони, бањи, студентски домови, бањи, дневни соби, кујни, расадници за бебиња, детски соби, игротеки и помошни простории за облека за домаќинство, детски играчки, списанија, книги и други разни предмети. Забелешка : корпите за Доенчиња доаѓаат во компресирано пакување и може да се збрчкаат на долги растојанија. Ќе заздрави по некое време и може да се измазне и со пегла за пареа и фен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат