0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Домашни 170-2-2-2 Не-Олово Портата Вентил, 2-Инчен, Месинг

Домашни 170-2-2-2 Не-Олово Портата Вентил, 2-Инчен, Месинг

DEN 755.36
Достапно за нарачка

Залиха

Леано железо рачка. Месинг конструкција дизајн. Олово слободен дизајн. Во согласност со 0,25 Проценти пондерирана просечна содржина на олово на навлажнети површини. 200 psi не-шок WOG. Не-растечки стебло. Компактен модел. Ги исполнува анси / НСФ 61 ниски барања за олово. Опис на производот 2", месинг, навој портата вентил, компактен модел, 150 psi не-шок wog, леано месинг изградба, леано железо рачка, навој завршува во согласност со ansi B1. 20. 1, олово слободен. Од Производителот Homewerks 170-2-2-2 Не-Олово Портата Вентил, Женски конец x Женски Конец, Месинг, 2-Инчен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат