0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
20 компјутери дебели табели за масажа поставуваат бањи за еднократна употреба постелнини што не е ткаени ткаенини од тревога, креветчиња за кревети 31 „x 70“ виолето?

20 компјутери дебели табели за масажа поставуваат бањи за еднократна употреба постелнини што не е ткаени ткаенини од тревога,

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Залиха

Мека, дише и без мирис материјал : Уралили за еднократна употреба постелнини се изработени од високо-ткаени неткаени ткаенини, што не само што е меко и удобно за допирот, туку и без мирис и дише. Професионалниот процес на производство гарантира дека чаршавите се нежни на кожата и обезбедуваат луксузно чувство за време на употребата. Погодно и хигиенски : Нашите единечни чаршафи се лесни за употреба и ви заштедуваат време со елиминирање на потребата за перење. Тие се потти на пот, не-балинг и спречуваат вкрстено инфекција, што ги прави хигиенски избор за салони за убавина, болници, спа-клубови, клубови за масажа, клубови за тетоважи и други услуги за услуги. Идеално за патување : Овие преносни постелнини се совршени за терапевти за масажа кои треба да патуваат во домовите на нивниот клиент или за лица кои честопати се движат од место до место. Листовите се компактни по големина за лесен транспорт. Разновидна употреба : Нашите листови за еднократна употреба не се идеални само за салони за убавина и здравствени установи, туку и за хотели, привремени простори за живеење и други привремени потреби. Тие се широко користени како тетоважи посветени на постелнини и постелнини за убавина за да го заштитат здравјето на клиентите. Совршени димензии и количина : Нашите листови за еднократна употреба во пакет од 20 парчиња и мерат приближно 180х80см / 70,8х31,5 инчи, што ги прави совршено прилагодени за повеќето стандардни големини на креветот. Виолетовата боја додава допир на луксуз на кој било амбиент, што ги прави стилски и практичен избор за секој што има потреба од хигиенска и удобна постелнина. Мека, дише и без мирис материјал : Уралили за еднократна употреба постелнини се изработени од високо-ткаени неткаени ткаенини, што не само што е меко и удобно за допирот, туку и без мирис и дише. Професионалниот процес на производство гарантира дека чаршавите се нежни на кожата и обезбедуваат луксузно чувство за време на употребата. Погодно и хигиенски : Нашите единечни чаршафи се лесни за употреба и ви заштедуваат време со елиминирање на потребата за перење. Тие се потти на пот, не-балинг и спречуваат вкрстено инфекција, што ги прави хигиенски избор за салони за убавина, болници, спа-клубови, клубови за масажа, клубови за тетоважи и други услуги за услуги. Идеално за патување : Овие преносни постелнини се совршени за терапевти за масажа кои треба да патуваат во домовите на нивниот клиент или за лица кои честопати се движат од место до место. Листовите се компактни по големина за лесен транспорт. Разновидна употреба : Нашите листови за еднократна употреба не се идеални само за салони за убавина и здравствени установи, туку и за хотели, привремени простори за живеење и други привремени потреби. Тие се широко користени како тетоважи посветени на постелнини и постелнини за убавина за да го заштитат здравјето на клиентите. Совршени димензии и количина : Нашите листови за еднократна употреба во пакет од 20 парчиња и мерат приближно 180х80см / 70,8х31,5 инчи, што ги прави совршено прилагодени за повеќето стандардни големини на креветот. Виолетовата боја додава допир на луксуз на кој било амбиент, што ги прави стилски и практичен избор за секој што има потреба од хигиенска и удобна постелнина. 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат